Zaufanie klientów od 2009

Nadrzędnym celem InterPhone Service Sp. z o.o jest produkcja wysokiej jakości urządzeń elektronicznych. Poszukujemy rozwiązań nowoczesnych, ale przyjaznych użytkownikom. Od początku działalności mamy jasną i klarowną wizję firmy wiarygodnej, innowacyjnej, a przede wszystkim podążającej za klientem.

Podnosząc swoje kompetencje i zdobywając doświadczenie jesteśmy w stanie płynnie dostosować nasze propozycje i rozwiązania do oczekiwań nowych, wymagających klientów.

Poznaj nas wirtualnie

Ostatnie aktualności

InterPhone to przede wszystkim jasne zasady

Posiadamy certyfikaty systemów zarządzania jakością: PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015, PN-N 18001:2004

Nagrody i wyróżnienia

Jesteśmy realnym wsparciem dla naszych klientów. Regularnie podnosimy jakość wykonywanych usług, stale doskonaląc certyfikowane systemy zarządzania z niezależną jednostką certyfikującą. Aktualnie posiadamy poniższe certyfikaty:

Wyższa Kadra Zarządzająca stanowi podstawę, na której zbudowana jest struktura naszej spółki, stojąc również na straży wartości przyświecających firmie

Nowe twarze

Wierzymy, że osobisty kontakt z kandydatem i wspólne poszukiwanie zastosowania dla jego umiejętności przynosi najlepsze efekty. W związku z tym nie korzystamy z usług firm specjalizujących się w sprawdzaniu i pozyskiwaniu pracowników. Robimy to sami.

Sprawdź aktualnie dostępne oferty i aplikuj na odpowiednie dla Ciebie stanowisko. Czekamy na Twoje zgłoszenie!