Mapa serwisu  |  Wybierz jezyk  
Informacje o firmie
Sprawdź nasze realizacje
Strona główna Firma Zarząd
Zarząd
Andrzej Talarek
Prezes Zarządu
Absolwent Wydziału Automatyki I Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach i studiów podyplomowych o specjalności „Systemy mikrokomputerowe w przemyśle maszynowym” na Politechnice Rzeszowskiej. Pracował długi okres czasu w WSK PZL Mielec na stanowisku Głównego Automatyka, kierując Wydziałem Automatyki oraz w Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie , na stanowisku zastępcy Dyrektora Oddziału w Tarnobrzegu, kierującego Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Brał m.in. udział w restrukturyzacji terenów poprzemysłowych w Mielcu, Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Radomiu i Ożarowie Mazowieckim, uczestniczył w negocjacjach i lokowaniu w Kobierzycach k. Wrocławia zakładów LG Philips i stowarzyszonych, tworząc tam specjalną strefę ekonomiczną. Pracuje w Interphone Service Sp. z o.o. od roku 2010. Od roku 2012 jest Prezesem Zarządu.
Członek i przewodniczący rad nadzorczych.
W czasie wolnym felietonista mediów lokalnych, piszący także poezje i bajki, obrońca środowiska. Gdy nie pisze, lubi wykonywać prace inżynierskie i rzemieślnicze w swoim domu. Wyznaje zasadę - „Inactivity is death”.
Rafał Gospodarczyk
Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych
Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie studiów odbył roczne stypendium na Uniwersytecie Lapońskim w Rovaniemi w Finlandii. Od początku kariery związany z finansami w obszarze produkcji. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych korporacjach FMCG począwszy od Pilkington Polska, Philip Morris Polska SA, po kierownicze stanowiska w L'Oréal i Reckitt Benckiser. W trakcie pracy zawodowej odbył specjalistyczne szkolenia z zakresu kontrolingu i skarbu w siedzibie głównej L'Oréal w Paryżu. Od roku 2011 związany z Grupą Cyfrowy Polsat, gdzie odpowiada za finanse spółek produkcyjnych. W roku 2016 objął stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych InterPhone Service Sp. z o.o..
Paweł Sokołowski
Wiceprezes Zarządu
Licencjat bankowości i marketingu, magister zarządzania po studiach w WSZiB w Poznaniu. Edukację zakończył na poziomie MBA.
Od początku kariery zawodowej w 2001 roku pracował przy projektowaniu, wprowadzaniu i produkcji urządzeń telekomunikacyjnych najnowocześniejszych technologii. Pierwsze stanowiska menadżerskie zajmował w Lucent Technologies (Bell Labs). Posiada 5 letnie doświadczenie w przygotowaniu i zarządzaniu produkcją urządzeń elektronicznych, zdobyte na Tajwanie w firmie Advanced Digital Broadcast oraz we współpracy z CalComp Electronics Thailand, Foxconn, Jabil, Eagle Kingdom. Posiada także dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu operacji dla producenta mikrokontrolerów półprzewodnikowych Energy Micro Norwega (poźniej Silabs) przy współpracy z ASE Korea.
Od 2014 roku pracuje w Cyfrowym Polsacie na stanowisku Dyrektora Departamentu Urządzeń Konsumenckich. W 2015 roku, po przejęciu InterPhone Service Sp. z o.o. przez Grupę CP, objął w nim stanowisko Członka Zarządu.

Kontakt do Biura Zarządu

tel. : +48 17 774 51 70
fax : +48 17 774 51 71

e-mail : biuro@interphone.com.pl