Mapa serwisu  |  Wybierz jezyk
Kariera
Strona główna Kariera
Kariera

InterPhone Service Sp. z o. o. w Mielcu, wchodząca w skład medialno-telekomunikacyjnej Grupy Cyfrowy Polsat (Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus i dostawca Internetu w technologii LTE, Telewizja Polsat), działająca na terenie SSE EURO-PARK Mielec (strefa nr 2) i produkującą sprzęt elektroniczny o najwyższym stopniu innowacyjności, w związku z poszerzeniem działalności o własne nowo otwierane, nowoczesne CENTRUM LOGISTYCZNE poszukuje Pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Mielec
Nr Ref. OWW
Miejsce pracy: Mielec, ul. Inwestorów 13

Szukamy osób, które wspólnie z nami zbudują efektywny zespół pracowników magazynowych - dołącz do nas już dziś!

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat (opłacany ZUS, prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego)
  • Bardzo dobre warunki pracy (klimatyzowany, ciepły magazyn z zapewnionym mikroklimatem jeden z najnowocześniejszych w regionie)
  • Szkolenia wdrażające oraz podnoszące kwalifikacje
  • Kurs na operatora wózka widłowego finansowany przez pracodawcę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy, pracę w stabilnej firmie, liderze w swojej branży w Polsce
  • System benefitów obejmujących m.in opiekę medyczną Luxmed i Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Możliwa organizacja dojazdu do miejsca pracy

  • Zadania:
  • Przyjęcia na magazyn półproduktów i produktów (kontrola ilości i jakości rozładowywanych jednostek ładunkowych)
  • Realizacja i nadzór procesów magazynowych zgodnie z poleceniami systemu eWM: transportu wewnętrznego, zamówień i wydań zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i procedurami
  • Kontrola stanów magazynowych wraz z wykonywaniem kontroli inwentaryzacyjnych
  • Obsługa przekaźników, punktów kontroli wydań, owijarek, mierników i innych urządzeń mechanicznych występujących w magazynie (wózki widłowe, przekaźniki, wózki kompletacyjne, wypełniacze itp.)
  • Obsługa systemu zarządzania magazynem (SAP eWM)

  • Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, zawodowe
  • Szukamy osób, które chcą nauczyć się nowych zadań oraz obsługi urządzeń i wspólnie z nami zbudują świetny zespół pracowników magazynowych
  • Odpowiedzialność, dynamika pracy oraz dokładność
  • NIE jest wymagane uprawnienie na wózki widłowe

  • Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV z numerem ref. na adres e- mail:
       pracacentrumlogistyczne@interphone.com.pl
    lub dostarczenie aplikacji do biura w siedzibie firmy ul. Inwestorów 8, Mielec

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę InterPhone Services Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu ul. Inwestorów 8, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
    " Zastrzegamy sobie, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.