Mapa serwisu  |  Wybierz jezyk
Kariera
Strona główna Kariera
Kariera

SERWISANT - ELEKTRONIK
Miejsce pracy: Mielec

Zakres obowiązków:
  • Diagnozowanie błędów na poziomie komponentów oraz wyrobu gotowego
  • Ręczny montaż / demontaż komponentów SMD i THT
  • Naprawa urządzeń elektronicznych na poziomie komponentów
  • Analiza błędów testowanych układów elektronicznych

  • Wymagania:
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektronicznych
  • Praktyczna umiejętność ręcznego montażu / demontażu komponentów SMD i THT
  • Wiedza o komponentach elektronicznych i technologiach ich wytwarzania
  • Doświadczenie w praktycznej naprawie urządzeń elektronicznych na poziomie komponentów
  • Praktyczna umiejętność pracy ze sprzętem serwisowym, obsługa sprzętu pomiarowego (oscyloskopy, multimetry)
  • Gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe zadania i wyzwania
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Komunikatywność, dokładność, precyzja
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka, robotyka

  • Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o dużych perspektywach rozwojowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Prosimy przesłać CV i list motywacyjny na adres:
       pracamielec@interphone.com.pl

    W temacie nr ref. 1/DPKP /2017

    Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.