Mapa serwisu  |  Wybierz jezyk  
Informacje o firmie
Sprawdź nasze realizacje
Strona główna Firma Aktualności
Aktualności
Interphone Service Sp. z o.o. laureatem rankingu „Gazela Biznesu 2016”
21 lutego 2017 r.

W rankingu organizowanym przez Puls Biznesu, dziennik ekonomiczny należący do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group oraz wywiadownię gospodarczą Coface Poland, odpowiadająca za stworzenie i poprawność rankingu, spółka Interphone Service Sp. z o.o. otrzymała zaszczytny tytuł „Gazeli Biznesu 2016”.

zbiorowe

O tytuł „Gazeli Biznesu 2016” mogła ubiegać się firma, która spełnia wszystkie poniższe kryteria:

 • rozpoczęła działalność przed rokiem 2013 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś
 • w roku bazowym 2013 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych
 • w latach 2013-2015 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży
 • w latach 2013-2015 ani razu nie odnotowała straty
 • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat
 • w dniu 21 lutego 2017 roku, na Gali w Krakowie dyplom „Gazela Biznesu 2016” odebrali w imieniu Spółki Andrzej Talarek i Marek Matyka. Tym samym Interphone Service Sp. z o.o. został zaliczony do grona najdynamiczniej rozwijających się w roku 2016 i latach poprzednich małych i średnich firm polskich.

  gazele


  Cyfrowy Polsat nagrodzony za najlepszy dekoder i najlepszą usługę multimedialną
  7 października 2016 r.

  W czwartek, 6 października br. w Krakowie, podczas uroczystej, towarzyszącej targom SAT KRAK 2016 gali SAT Kurier Awards 2016 Cyfrowy Polsat został wyróżniony dwoma statuetkami. W plebiscycie na najlepsze produkty i usługi na rynku telewizji cyfrowej dekoder EVOBOX PVR zajął 1 miejsce w kategorii „Najlepszy dekoder dedykowany”, a telewizja internetowa IPLA w kategorii „Najlepsza usługa”.

  W tegorocznej edycji Sat Kurier Awards 2016 operatorzy i producenci mieli możliwość zgłoszenia produktów i usług w 15 kategoriach. Wyróżnione produkty zostały wybrane na podstawie wyników internetowego głosowania, a ostateczną decyzję o przyznaniu tytułów i nagród podjęła Komisja złożona z organizatorów targów SAT KRAK i redakcji magazynu Sat Kurier.

  EVOBOX PVR

  EVOBOX PVR to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany dekoder satelitarny dostępny w ofertach operatorów. – Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i dumni z otrzymanego wyróżnienia. Spełnienie oczekiwań naszych widzów oraz pozytywna ocena osób z branży są najlepszą nagrodą za naszą wielomiesięczną pracę nad tym modelem dekodera. EVOBOX PVR, dzięki wykorzystanym najnowocześniejszym technologiom i rozwiązaniom, posiadanym licznym funkcjom dodatkowym, przejrzystemu i nowoczesnemu menu, łatwości i szybkości obsługi, zapewnia całkowicie nowy wymiar rozrywki telewizyjnej i jeszcze większą przyjemność płynącą z codziennego korzystania z naszych usług – mówi Dariusz Działkowski, Członek Zarządu ds. Technicznych w Cyfrowym Polsacie S.A.

  To kolejne wyróżnienie przyznane w ciągu ostatnich kilku miesięcy temu najmłodszemu odbiornikowi produkcji Cyfrowego Polsatu. Podczas odbywających się we wrześniu br. międzynarodowych targów IBC nowoczesne i multimedialne oprogramowanie dekodera zostało nagrodzone dwukrotnie. Platforma graphyne2 firmy ADB stanowiąca software dekoderów EVOBOX PVR otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii „Najlepsza Interaktywna Aplikacja lub Technologia” na CSI Awards oraz została uznana za innowacyjny produkt na IBC Best of Show Awards. Ponadto podczas tegorocznych, kwietniowych targów Poznań Media Expo EVOBOX PVR został nagrodzony podwójnym Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku – w kategorii głównej i głosowaniu konsumentów.

  Drugi nagrodzony podczas Sat Krak Awards 2016 produkt z oferty Cyfrowego Polsatu – największa telewizja internetowa IPLA oferuje swoim widzom dostęp do 77 linearnych stacji telewizyjnych, bogatą bibliotekę tytułów filmowych, największą w Polsce legalną bazę treści telewizyjnych liczącą kilkadziesiąt tysięcy materiałów, w tym ponad 100 tytułów seriali, najchętniej oglądane programy telewizyjne oraz około 200 godzin miesięcznie relacji z największych wydarzeń sportowych. Dostęp do IPLA, dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom, mają użytkownicy komputerów z systemami Windows i Windows 8, smartfonów opartych o systemy iOS, Android, Windows Phone, tabletów, telewizorów Smart TV, dekoderów operatorów płatnej telewizji, konsol oraz wybranych odtwarzaczy Blu-ray.

  Oprogramowanie dekodera EVOBOX PVR nagrodzone prestiżowymi statuetkami podczas międzynarodowych targów IBC 2016
  29 września 2016 r.

  Podczas tegorocznych, międzynarodowych targów IBC nowoczesne i multimedialne oprogramowanie najnowszego dekodera produkcji Cyfrowego Polsatu zostało dwukrotnie nagrodzone. Platforma graphyne2 firmy ADB stanowiąca software dekoderów EVOBOX PVR otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii „Najlepsza Interaktywna Aplikacja lub Technologia” na CSI Awards oraz została uznana za innowacyjny produkt na IBC Best of Show Awards. EVOBOX PVR to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany dekoder satelitarny dostępny w ofertach operatorów satelitarnych. Jego oprogramowanie powstało przy współpracy z firmą ADB, na bazie jej flagowego produktu graphyne2 – rozwiązania zapewniającego zintegrowaną i spersonalizowaną telewizję o najwyższej jakości i niezwykle wysokim komforcie zarządzania nią.

  Odbywające się od niemal 50 lat targi IBC są kluczowym wydarzeniem branżowym. W imprezie uczestniczą zaangażowani w tworzenie, zarządzanie i dostarczanie mediów elektronicznych profesjonaliści z całego świata. Prestiżowe nagrody zdobyte podczas targów przez ADB są jednocześnie wyrazem uznania dla intuicyjnego i przyjaznego interfejsu dekodera EVOBOX PVR oraz płynności, z jaką jego użytkownik może poruszać się po menu urządzenia i korzystać z multimedialnej rozrywki.

  Dzięki zastosowaniu platformy graphyne2 menu dekodera EVOBOX PVR jest nowoczesne, intuicyjne i przejrzyste. Pozostałe zalety dekodera EVOBOX PVR, o których należy wspomnieć, to:
 • wbudowany dysk 500 GB umożliwiający nagrywanie wielu godzin ulubionych programów;
 • możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie, zatrzymywania, cofania i ponownego odtwarzania;
 • wbudowany moduł Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z Internetem;
 • zaawansowane możliwości wyszukiwania programów;
 • wygodny i czytelny przewodnik po programach;
 • bardzo szybkie przełączanie kanałów;
 • możliwość korzystania z serwisów online, tj. Cyfrowy Polsat GO, HBO GO;
 • zupełnie nowy design i kolorystyka;
 • nowy pilot umożliwiający sprawne poruszanie się po kanałach i menu dekodera.

 • Warto pamiętać, że EVOBOX PVR podczas tegorocznych, kwietniowych targów Poznań Media Expo został nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – jedną z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. W kolejnym etapie rywalizacji konkursu EVOBOX PVR otrzymał Złoty Medal – Wybór Konsumentów uzyskując ponad 75% wszystkich głosów.

  EVOBOX PVR wyróżniony Złotym Medalem MTP
  26 kwietnia 2016 r.

  Podczas tegorocznych targów Poznań Media Expo (25-28.04.2016 r.) najnowszy dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu – EVOBOX PVR, najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt satelitarny dostępny w ofertach operatorów, został nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Innowacyjne oprogramowanie dekodera EVOBOX PVR powstało we współpracy z renomowaną firmą ADB.

  EVOBOX PVR

  Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Sąd Konkursowy, czyli profesjonalne jury, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego nagradza produkty nowoczesne i wytwarzane w oparciu o najwyższej klasy technologie.
  W tegorocznej edycji zespół ekspertów docenił dekoder EVOBOX PVR, którego oprogramowanie powstało we współpracy z posiadającą bogate doświadczenie w tym obszarze firmą ADB. Umożliwiający między innymi nagrywanie aż trzech kanałów jednocześnie dekoder powstał w fabryce Grupy Cyfrowy Polsat w Mielcu.
  - EVOBOX PVR to przełomowa technologia, która zapewnia naszym klientom jeszcze większy komfort i przyjemność korzystania z naszych usług i serwisów telewizyjnych. Niezwykle szybki procesor, możliwość nagrywania trzech kanałów jednocześnie, intuicyjne menu, wbudowany moduł Wi-Fi oraz zastosowanie instalacji jednokablowej decydują o całkowicie nowym wymiarze rozrywki telewizyjnej dostępnej za pośrednictwem dekodera EVOBOX – mówi Dariusz Działkowski, Członek Zarządu ds. technicznych w Cyfrowym Polsacie.

  Zalety dekodera EVOBOX PVR, jakie dostrzegło jury konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to:
 • nowoczesne, intuicyjne menu, pozwalające na płynne poruszanie się po dekoderze;
 • zaawansowane możliwości nagrywania wielu godzin ulubionych programów;
 • wbudowany moduł Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z Internetem;
 • zaawansowane możliwości wyszukiwania programów;
 • wygodny i czytelny przewodnik po programach;
 • bardzo szybkie przełączanie kanałów;
 • możliwość korzystania z serwisów online, tj. Cyfrowy Polsat GO, HBO GO;
 • nowoczesny design i kolorystyka;
 • intuicyjny pilot umożliwiający sprawne poruszanie się po kanałach i menu dekodera.


 • EVOBOX PVR dostępny jest w ofercie największej platformy satelitarnej w Polsce od połowy stycznia br. Z myślą o pełnym wykorzystaniu wszystkich możliwości i funkcji dekodera, w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu udostępniono także specjalny zestaw antenowy z cyfrowo-analogowym konwerterem Unicable, dzięki któremu sygnał satelitarny może być dostarczany nie tylko do dekodera EVOBOX PVR, ale także do dwóch dodatkowych dekoderów w usłudze Multiroom HD. Z oferty skorzystać mogą zarówno nowi, jak i dotychczasowi abonenci platformy, a cena udostępnienia dekodera w ofercie Premium (174 kanały, w tym 65 w jakości HD) wynosi jedynie 49 zł.

  Nowy dekoder EVOBOX PVR produkcji Cyfrowego Polsatu
  15 styczna 2016 r.

  Jeszcze w styczniu br. do oferty największej platformy satelitarnej w Polsce trafi nowy dekoder do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej z funkcją nagrywania. EVOBOX PVR to najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, który powstał w fabryce Grupy Cyfrowy Polsat w Mielcu. Dekoder umożliwia nagrywanie aż trzech kanałów jednocześnie, ma nowoczesny design, a jego innowacyjne oprogramowanie powstało we współpracy z firmą ADB. EVOBOX PVR będzie dostępny zarówno dla nowych klientów, jak też dotychczasowych abonentów usługi telewizyjnej, w cenie już od 49 zł.

  EVOBOX PVR EVOBOX PVR
  Nowa jakość telewizji

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nowy model dekodera EVOBOX PVR ma oprogramowanie oparte o rozwiązania zapewniające telewizję zintegrowaną i spersonalizowaną. Zostało ono przygotowane we współpracy z firmą ADB (która posiada bogate doświadczenie w tym obszarze), a interfejs dekodera został opracowany w oparciu o potrzeby i wymagania abonentów Cyfrowego Polsatu.

  Zalety dekodera EVOBOX PVR:
 • nowoczesne, intuicyjne menu, pozwalające na płynne poruszanie się po dekoderze;
 • wbudowany dysk 500 GB umożliwiający nagrywanie wielu godzin ulubionych programów;
 • możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie, zatrzymywania, cofania i ponownego odtwarzania;
 • wbudowany moduł Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z Internetem;
 • zaawansowane możliwości wyszukiwania programów;
 • wygodny i czytelny przewodnik po programach;
 • bardzo szybkie przełączanie kanałów;
 • możliwość korzystania z serwisów online, tj. HBO GO, IPLI;
 • zupełnie nowy design i kolorystyka;
 • nowy pilot umożliwiający sprawne poruszanie się po kanałach i menu dekodera.

 • EVOBOX PVR cechuje przede wszystkim nowoczesne, intuicyjne i przejrzyste menu, które decyduje o wyjątkowo płynnym poruszaniu się po dekoderze. Pozwala ono na zaawansowane wyszukiwanie i filtrowanie programów (np. po kategorii tematycznej, tytule, czasie emisji itp.), posiada bardzo czytelny przewodnik po programach w dwóch wersjach (w widoku tabeli i listy), a także umożliwia ustawianie przypomnień oraz zapoznanie się z polecanymi programami (np. z listy EPG, Hity HBO GO czy Nowości VOD). Dodatkowo, dzięki elastycznemu menu, użytkownik tę samą czynność może wykonać na różne sposoby, w zależności od swoich przyzwyczajeń czy możliwości.
  EVOBOX PVR EVOBOX PVR
  EVOBOX PVR EVOBOX PVR

  - EVOBOX to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany dekoder satelitarny dostępny w ofertach operatorów. Pracowaliśmy nad nim wiele miesięcy, tak aby jak najlepiej odpowiadał na potrzeby nawet najbardziej wymagających widzów i spełniał oczekiwania stawiane przed tego rodzaju odbiornikami z uwagi na rozwój technologii i trendy rynkowe – mówi Dariusz Działkowski, Członek Zarządu ds. technicznych w Cyfrowym Polsacie. - Jestem pewien, że nowy dekoder zapewni naszym klientom jeszcze większą przyjemność korzystania z naszych usług i serwisów telewizyjnych.
  Atutem EVOBOX PVR, który niewątpliwie docenią wszyscy użytkownicy, jest bardzo szybkie przełączanie kanałów. Inne zalety tego dekodera, to wbudowany moduł Wi-Fi (który umożliwia bezprzewodowe połączenie z Internetem w technologii 2.4 oraz 5 GHz) oraz możliwość korzystania z serwisów online (tj. HBO GO, IPLA).

  Nagrywanie dla całej rodziny

  Co wybrać – ulubiony serial, wydarzenie sportowe czy kino familijne, kiedy wszystko jest nadawane na różnych kanałach, w dodatku o tej samej godzinie? Już wkrótce abonenci Cyfrowego Polsatu nie będą musieli z niczego rezygnować! Nowy dekoder EVOBOX PVR, najbardziej zaawansowany technologicznie dedykowany dekoder satelitarny dostępny w ofertach platform satelitarnych w Polsce, umożliwia nagrywanie nawet trzech programów jednocześnie.
  Dekoder posiada dysk o pojemności 500 GB, który pozwala na nagrywanie wielu godzin ulubionych programów. Funkcja PVR (personal video recorder) daje możliwość zatrzymywania, cofania i ponownego odtwarzania, a nowatorskie oprogramowanie – nagrywania kilku programów jednocześnie i oglądania kolejnego. Fanów seriali ucieszy na pewno opcja zaprogramowania nagrywania całej serii, dzięki której wszystkie odcinki danego programu zostaną zapisane w specjalnym katalogu i będą dostępne w dogodnym dla widza czasie.

  Nowoczesny design black&white

  To nie koniec nowości. Mając na uwadze aktualne trendy w aranżacji wnętrz, Cyfrowy Polsat przełamuje surową czerń i wprowadza na rynek dekoder w wersji black&white. Gładka powierzchnia, geometryczne kształty, minimalistyczny wyświetlacz i prawie niewidoczne przyciski czy logo – oto zalety nowego sprzętu, który doskonale będzie pasował zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych przestrzeni. W zestawie z dekoderem znajduje się również nowy, elegancki i poręczny pilot. Za projekt i konstrukcję dekodera odpowiada zespół inżynierów i specjalistów Cyfrowego Polsatu. EVOBOX PVR został wyprodukowany w fabryce Grupy Cyfrowy Polsat w Mielcu.

  EVOBOX PVR już od 49 zł

  Z oferty, która w sieci sprzedaży będzie dostępna od połowy stycznia br., będą mogli skorzystać zarówno nowi klienci, jak również dotychczasowi abonenci usługi telewizyjnej przy przedłużaniu umowy. EVOBOX PVR będzie dostępny z pakietami programowymi od 49,99 zł/mies., a z ofertą Premium udostępnienie dekodera będzie kosztowało tylko 49 zł! Z myślą o pełnym wykorzystaniu wszystkich możliwości i funkcji EVOBOX PVR, w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu będzie dostępna także specjalna instalacja antenowa, z cyfrowo-analogowym konwerterem Unicable, dzięki któremu sygnał satelitarny może być dostarczany nie tylko do dekodera EVOBOX PVR, ale także nawet do dwóch dodatkowych dekoderów w usłudze Multiroom HD. W każdym punkcie sprzedaży Cyfrowego Polsatu klienci będą mogli skorzystać z usług profesjonalnego montera, który wykona lub dostosuje instalacje antenową do potrzeb nowego sprzętu.

  Dane techniczne dekodera

  Wejścia satelitarne SAT 1 i SAT 2
  Zakres częstotliwości: 300 MHz – 2350 MHz (wide-band)
  Poziom sygnału: minimum: od -60 dBm do -25 dBm; nominalnie: od -65 dBm do -15 dBm
  Złącze: 2 × złącze typu F (IEC 169-24), żeńskie, 75 Ω
  Sterowanie i zasilanie konwertera: Legacy / DiSEqC 2.0 / Unicable zgodny z EN50494, EN50607 / 22 kHz / 13 V / 18 V / 0,5 A maks.
  Formaty modulacji: DVB-S2 (LDPC 8PSK, QPSK), DVB-S (QPSK)
  Interfejsy wyjściowe
  S/PDIF: optyczne złącze typu TOSLINK, cyfrowe wyjście audio; PCM, Dolby Digital
  AUDIO OUT: złącze typu mini Jack 3,5 mm; wyjście analogowe audio; poziom regulowany L+R, < 2 Vrms / 47 kΩ;
  pasmo 20 Hz - 20 kHz ± 0,5 dB, fs = 48 kHz / RL = 47 kΩ
  HDMI: wyjście HDMI 1.4b z HDCP i CEC, 1080p/1080i/720p/576p, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
  LAN: złącze RJ45, 10/100/1000 Base-T/TX, Auto-MDIX
  USB: złącze typu A; USB 2.0 Host HS/FS, prąd wyjściowy maks. 1,3 A
  Interfejs WLAN (Wi-Fi)
  Standard: IEEE802.11 b/g/n/ac
  Częstotliwość pracy: 2,4 GHz / 5 GHz
  Anteny: MIMO 2×2 wewnętrzne
  Maksymalna moc emitowana dla 2,4 GHz: 20 dBm
  Maksymalna moc emitowana dla 5 GHz: 21 dBm
  Maksymalna szybkość transmisji: 867 Mbit/s
  Dekodowanie wideo: MPEG-2/MPEG-4/H.264
  Dekodowanie audio: MPEG-1 Layer I/II, Dolby Digital Plus
  Dysk twardy: HDD 500 GB, 2,5”, SATA II
  Dane ogólne
  Napięcie wejściowe adaptera: 230 V AC ± 10%, 50 Hz ± 3 Hz, 1,0 A maks. (zewnętrzny zasilacz)
  Napięcie wejściowe zasilania dekodera: 11,4 V DC – 14,2 V DC, 4 A maks.
  Pobór mocy dekodera w trybie czuwania: < 0,5 W
  Wymiary dekodera (szer. × głęb. × wys.): (275 × 170 × 50 mm)
  Masa dekodera: około 0,8 kg
  Masa zestawu: około 1,3 kg
  Warunki pracy: od +10°C do +35°C, wilgotność 0%–90% bez kondensacji pary wodnej, wewnątrz pomieszczeń, dekoder wymaga swobodnego dopływu powietrza z dołu i z tyłu
  Temperatura przechowywania: od –20°C do +50°C

  Interphone Service na Productronica 2015
  14 listopada 2015 r.

  Interphone Service na targach Productronica 2015 Interphone Service na targach Productronica 2015 Interphone Service jako część grupy Cyfrowy Polsat S.A. wzięła udział w prestiżowych targach Productronica 2015 które odbyły się w Monachium 10 do 14 listopada. Na targach firma zaprezentowała swoją ofertę kontraktowych usług produkcji elektronicznej (EMS) dla rynków europejskich, jak i dotychczasowe realizacje elektroniki konsumenckiej.

  Podczas targów stoisko IPS odwiedziło kilkaset osób, przedstawiciele firm branży elektronicznej z wielu krajów. Targi były dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz do zaprezentowania oferty usług EMS szerokiej grupie potencjalnych klientów.  InterPhone Service Sp. z o.o. ogłasza konkurs ofert
  14 września 2015 r.

  InterPhone Service Sp. z o.o. ogłasza konkurs ofert na wybór
  Generalnego Wykonawcy dla inwestycji p.n. „ Budynek akumulatorowni”, zlokalizowanych na działkach nr 2974/5, 2974/15 obręb 5 Smoczka położonych na terenie SSE EURO-PARK MIELEC ” w Mielcu.

  Kontakt: Krzysztof Piechota tel.: +48 17 774 51 83

  Pliki do pobrania:
    akumulatorownia_opis_techniczny.pdf
    rzut_fundamentow.pdf
    rzut_parteru.pdf
    rzut_dachu.pdf
    przekroj_a_a.pdf
    elewacje.pdf
    opis_instaalcja_wew.pdf


  Grupa Cyfrowy Polsat kupiła spółkę InterPhone Service Sp. z o.o.
  13 kwietnia 2015 r.

  W kwietniu 2015 r. do Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat, w wyniku podpisanych umów zakupu, zgodnie z realizowaną strategią rozwoju Grupy w obszarze nowych technologii, dołączyła m.in. spółka InterPhone Service Sp. z o.o., producent nowoczesnego sprzętu telekomunikacyjnego i elektronicznego powszechnego użytku.

  Jako lider nowych technologii nieustannie szukamy rozwiązań, które będą usprawniały naszą działalność, umacniały obszary decydujące o naszej przewadze konkurencyjnej oraz wpływały na wzrost satysfakcji klientów ze świadczonych przez nas usług – mówi Tomasz Gillner-Gorywoda, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat S.A.
  Spółka InterPhone Service dysponuje najnowocześniejszymi w Polsce, stale rozwijanymi i sprawdzonymi technologiami, wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz wysoko rozwiniętymi kompetencjami w obszarze produkcji, które szybko będziemy mogli wykorzystać w działalności naszej Grupy z korzyścią dla naszych klientów – dodaje Tomasz Gillner-Gorywoda.

  InterPhone Service to fabryka z nowoczesnym parkiem maszynowym zajmująca się produkcją sprzętu telekomunikacyjnego oraz elektronicznego powszechnego użytku, m.in. dekoderów satelitarnych. Mieści się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.

  Fabryka w Mielcu dysponuje nowoczesnym, spełniającym standardy światowe parkiem maszynowych, dzięki czemu z powodzeniem, przy jednocześnie niższych kosztach, będzie naszym centrum produkcji nowych urządzeń, a zakład na warszawskim Targówku przejmie rolę centrum serwisowego – mówi Dariusz Działkowski, Członek Zarządu ds. Technicznych, Cyfrowy Polsat S.A.

  Grupa Cyfrowy Polsat, jako jedyny operator płatnej telewizji w Polsce i jeden z niewielu na świecie, posiada własną fabrykę dekoderów. W ciągu ponad 7 lat działalności wyprodukowała ona 13 autorskich modeli odbiorników, także HD i PVR HD, w łącznej ilości ponad 6 milionów sztuk. Podczas zeszłorocznych targów telewizji cyfrowej SAT Krak 2014 i towarzyszącej im uroczystej gali SAT Kurier Awards 2014, dekoder HD 6000 produkcji Cyfrowego Polsatu otrzymał główną nagrodę w kategorii „Najlepszy polski produkt tv-sat”.

  Wywiad z Prezesem Zarządu InterPhone Service
  12 stycznia 2015 r.

  Zwiększamy potencjał produkcyjny firmy o dwie nowe hale i szukamy nowych zleceń zagranicznych – mówi Andrzej Talarek, prezes zarządu firmy InterPhone Service

  InterPhone Service od niedawna jest aktywny w branży EMS. Jak wyglądały początki Waszego biznesu?
  Firma InterPhone Service została założona w 2009 roku. Jedną z przyczyn jej powstania była chęć skorzystania z możliwości, jakie daje inwestowanie w specjalnych strefach ekonomicznych. Na bazie kapitału polskiego oraz dodatkowych funduszy rozwojowych dostępnych w programie Innowacyjna Gospodarka na Podkarpaciu utworzono nową firmę w branży EMS. Wybór konkretnego miejsca nie był przesądzony z góry. Na pewnym etapie pomysł trafił do Agencji Rozwoju Przemysłu, w której w tamtym okresie pracowałem. Trochę za moją namową firmę ulokowano w Mielcu, gdzie można było szybko zacząć działalność, przejmując od ARP gotową halę, która została wybudowana na terenie strefy ekonomicznej z myślą właśnie o udostępnieniu jej inwestorowi. Stąd kilka miesięcy później InterPhone Service Sp. z o.o. pojawił się w Mielcu, a ja zostałem dyrektorem tej firmy, a potem prezesem.

  Jakie korzyści wiążą się z lokalizacją w Mielcu?
  W tym rejonie Polski tradycje, kompetencje techniczne i elektroniczne istnieją od dawna i są, moim zdaniem, dość wysokie. Firmy interesują się tym rejonem, bo jest tu wykształcona kadra techniczna. Wykorzystują ją z powodzeniem firmy takie, jak Bury, Lear Corporation czy R&G. Podobne działania widać w okolicach, np. w Ropczycach, gdzie obecna jest firma UTC lub w Sanoku, gdzie mamy EAE Elektronik. Nie są to jeszcze imponujące liczby, ale ważna jest relatywnie duża dynamika wzrostu inwestycji, wskazująca na dobry potencjał tego rejonu.

  Od czego zaczęliście pracę?
  Pierwszy kontrakt InterPhone Service dotyczył produkcji modemu internetowego opartego na technologii HSPA+. Wyprodukowaliśmy tych urządzeń kilkadziesiąt tysięcy sztuk i z pewnością był to dla nowej firmy prawdziwy chrzest bojowy. Po tej pierwszej partii przyszły kolejne i tak przez kilka lat produkcja urządzeń komunikacyjnych dla Cyfrowego Polsatu zajmowała znakomitą większość mocy produkcyjnych. Wraz z kolejnymi inwestycjami poprawiającymi nasze możliwości produkcyjne, a także ze stopniowo zmniejszającymi się zamówieniami od naszego głównego zleceniodawcy, rozpoczęliśmy poszukiwania nowych kontraktów i klientów. Obecnie mamy już kilka stałych współpracujących z nami firm krajowych, niedawno też wystawialiśmy się na targach Electronica i nawiązaliśmy tam wiele kontaktów, które być może przerodzą się we współpracę. Celem jest tu głownie pozyskanie zleceń produkcyjnych z zagranicy i nie chcemy się skupiać wyłącznie na urządzeniach telekomunikacyjnych. Z pewnością współpraca z Cyfrowym Polsatem dała nam dużo doświadczenia i możliwość produkcji zaawansowanych technicznie urządzeń. Mimo że nadal w strukturze przychodów partner ten zapewnia nam większość przychodów, udział ten powoli maleje. Uważam to za korzystne i chcę doprowadzić do sytuacji, w której będzie to poniżej 50%. Czy kompleksowe usługi produkcyjne obejmują projektowanie elektroniki? Mamy potencjał i możliwości, aby świadczyć kompleksowe usługi produkcyjne, ale jeśli chodzi o projektowanie i wsparcie inżynierskie, to nie są one świadczone przez naszych pracowników. Korzystamy w tym przypadku z pomocy pracowników zewnętrznego biura konstrukcyjnego, z którym nawiązaliśmy współpracę. Nasza oferta dla klienta jest więc szersza niż tylko taka, że my realizujemy jego projekty, będąc usługodawcą, tym bardziej, że wchodzi w nią także zakup komponentów. Innymi słowy w ramach własnych możliwości świadczymy pełny serwis produkcyjny w zakresie elektroniki oraz obsługę posprzedażną. Rozwój firmy kieruje się na razie w kierunku rozszerzenia potencjału usług produkcyjnych i nie ma planów budowy własnego zaplecza inżynierskiego. Wynika to z tego, że bycie konkurencyjnym na rynku wymaga specjalizacji i dla nas jest ona właśnie określona w tak zdefiniowanym obszarze.

  Jaką skalę działania ma firma?
  InterPhone Service zatrudnia aktualnie 85 osób, ale były momenty, że pracowników było nawet 120. Na więcej na razie nie mamy miejsca w istniejącym budynku. Kończymy budowę dwóch dodatkowych hal, które na przełomie nowego roku całkowicie zlikwidują ograniczenia w dostępnej powierzchni i pozwolą na zwiększenie zatrudnienia do nawet 250 osób, gdyby była taka potrzeba. Mamy 3 linie technologiczne SMT, jedną linię do montażu THT i kilkadziesiąt stanowisk montażu ręcznego. Park maszynowy uzupełnia sprzęt do AOI i AXI. Na razie to wszystko mieści się w niewielkim, jak na nasze bieżące potrzeby, budynku o powierzchni produkcyjnej 1500 m2 i biurowej 400 m2. Kończymy jednak budowę dwóch dodatkowych hal o łącznej powierzchni 3100 m2, co razem da nam 4600 m2 dla produkcji plus 800 m2 dla biur, co powinno zapewnić porządne warunki działania na najbliższe lata. Planujemy, aby w istniejącej hali dodać jedną lub dwie linie do montażu SMT oraz pozostawić w niej stanowiska do testowania urządzeń. Są tam dobre warunki do zaawansowanej technologicznie produkcji, np. kompletna kontrola klimatu oraz filtrowane powietrze. Do nowych hal przeniesiemy montaż ręczny, montaż mechaniczny, zbudujemy też magazyn komponentów, wysyłkę, konfekcjonowanie, serwis itd. Mimo ogromnego postępu w produkcji elektroniki i oparcia jej głownie na technologii SMT, nadal wiele elementów wymaga montażu ręcznego i lutowania na fali, stąd kompleksowa firma EMS musi mieć stanowiska montażu ręcznego.

  Jakie korzyści odnosi firma z tego, że mieści się na terenie SSE Europark Mielec?
  Jest wiele bezpośrednich i pośrednich korzyści, a za najważniejszy atut uważam pracę w spójnym środowisku podobnych do nas firm, co w wielu obszarach tworzy korzystną synergię biznesów i ułatwia dostęp do wielu rodzajów usług. Przykładem może być produkcja, do której trzeba wykonać specjalizowaną obudowę, metalową lub plastikową. W okolicy jest kilka firm, które są w stanie z nami kooperować. Drugą korzyścią są zwolnienia podatkowe, które dla nas jako firmy o średniej wielkości wynoszą do 60% zainwestowanego kapitału. Biorąc pod uwagę, że kończymy rozbudowę budynków, ta ulga w podatku dochodowym jest w tym miejscu znaczącą pozycją w bilansie. Kolejny plus związany jest z miastem Mielec, którego władze zwolniły z podatku od nieruchomości tereny inwestycyjne, na których mamy siedzibę. Trzecia grupa korzyści wiąże się z wysoką kulturą techniczną i dostępnością kompetentnej kadry technicznej, jaką mamy dzięki nieistniejącej już WSK Mielec, ale także firmom zagranicznym obecnym w naszym rejonie. WSK zawsze korzystało w produkcji z rożnych form kooperacji z lokalnymi firmami i wielu miejscowych rzemieślników pracowało na ich zlecenie, mając tym samym kontakt z zaawansowanymi technologiami. Efekt jest taki, że na terenie SSE Europark, powstałej na miejscu byłego zakładu WSK Mielec, pracuje dzisiaj 15 tysięcy osób. Duże zakłady pracy przeszkoliły też wiele osób z okolic, dzięki czemu łatwiej w naszym rejonie pozyskać pracowników.

  Jakie są silne strony firmy? W czym się wyróżniacie przy porównaniu z konkurencją?
  Jednym z naszych najważniejszych atutów jest to, że od czterech lat produkujemy zaawansowany technologicznie sprzęt telekomunikacyjny dla Cyfrowego Polsatu. Jesteśmy na rynku mało znaną firmą i takie referencje ze strony naszego silnego partnera bardzo się w praktyce liczą. Mamy nowoczesny park maszynowy, który zapewnia wysoką jakość usług. Widać to chociażby w tym, że mamy trzykrotnie niższą liczbę urządzeń, które trzeba naprawiać lub poprawiać podczas produkcji w stosunku do tego, ile przewidziano w projekcie. Dla mnie znaczy to, że z jakością nie mamy najmniejszych problemów. Specyfika rynku usługowego w zakresie EMS jest taka, że konkuruje się też ceną, bo wielu usługodawców jest w stanie zapewnić dobrą jakość i ma nowoczesny park maszynowy. Niska cena usług wynikająca z istnienia wielu firm tego typu na rynku krajowym jest oczywiście pewnym kłopotem w biznesie, ale krajowe firmy mają za plecami konkurencję z Chin, stąd muszą dbać o niskie koszty. Innymi słowy kryterium niskiej ceny dotyczy wszystkich. Mimo że głośno się o tym nie mówi, to wiadomo, że zarobki w Mielcu są relatywnie niskie i ta duża liczba inwestycji w naszym rejonie wynika też w pewnej mierze właśnie z tego, a nie innego powodu. Niższe koszty płacowe czynią nas bardziej konkurencyjnymi w stosunku do większych ośrodków w kraju. Oceniam, że różnica ta wynosi nawet 30%, to z pewnością bardzo dużo w biznesie. Czy dążenie do niskiej ceny nie przenosi się negatywnie na jakość? Nie może. Konkurencja jest czynnikiem, który wymusza utrzymanie jakości na dobrym poziomie z jednoczesnym oferowaniem cen akceptowalnych przez klienta, czyli prawie zawsze możliwie najniższych. I musimy zrobić wszystko, by oferując odpowiednią do oczekiwań cenę, zaoferować jednocześnie usługę kompleksową, czyli np. uwzględniająca kontrolę AOI w procesie SMT czy jako kontrolę już po lutowaniu rozpływowym lub też inne działania, gwarantujące dobrą jakość usługi.

  Silnym atutem przetargowym w produkcji EMS jest dostęp do podzespołów elektronicznych, które tworzą większość kosztów produkcji?
  Problem ten staje się mniej dokuczliwy, gdy produkcja realizowana jest w dużej skali, co pozwala otrzymać duże upusty cen elementów lub gdy współpracuje się z kimś, kto ma już przetarte szlaki, jeśli chodzi o zaopatrzenie. I tak próbujemy działać. Jednocześnie nie kupujemy podzespołów bezpośrednio u producentów, bo na to skala naszej działalności jest zbyt mała. To się może w niedalekiej przyszłości zmienić, bo w jednej z nowych hal powstanie duży magazyn elementów.

  O wysokiej jakości mówią wszystkie firmy EMS. Czy klienci ufają tym zapewnieniom?
  Znaczna część klientów po wstępnych negocjacjach i przybliżeniu współpracy jest zainteresowana osobistą wizytą u nas po to, aby naocznie zweryfikować, czy to, co deklarujemy, pokrywa się z rzeczywistością. Dla nas taka forma audytu jest cenna i pożyteczna, bo sporo można z niej się nauczyć. Wiele uwag, jakie padają przy takiej okazji, ma formę konstruktywnej krytyki i pozwala się doskonalić. Dlatego zawsze chętnie zgadzamy się na takie wizyty, wiedząc, że z każdym kolejnym takim krokiem jesteśmy silniejsi. Dobrą jakość osiąga się poprzez pilnowanie i przestrzeganie wszystkich procedur przez cały czas i w każdych warunkach, a nie tylko od święta. Gdy tak jest, wizyty klientów nie stanowią problemu.

  Rozmawiał Robert Magdziak
  Opublikowano w styczniowym numerze miesięcznika Elektronik

  IPS na targach electronica 2014 w Monachium
  17 listopada 2014 r.
  Interphone Service na targach Electronica 2014 Interphone Service na targach Electronica 2014
  Firma Interphone Service wzięła udział w prestiżowych targach electronica 2014 które odbyły się w Monachium 11 do 14 listopada. To pierwszy raz kiedy firma zaprezentowała swoją ofertę kontraktowych usług produkcji elektronicznej CEM na rynku niemieckim.

  Historia sukcesu targów electronica zaczęła się 50 lat temu, w momencie powstania targów w Monachium (Messe München). Już w pierwszym roku hale targowe wypełniły się zwiedzającymi z Niemiec jak i całego świata. Stworzone z inicjatywy firm amerykańskich wydarzenie targowe wkrótce przekształciło się w jeden z najważniejszych eventów przemysłu i branży elektronicznej. Bardziej niż którekolwiek inne targi, electronica zapewnia od dekad kompletny przegląd rynków, zawierający całą gamę gałęzi przemysłu elektronicznego, od komponentów, przez ich aplikacje oraz usługi związane z elektroniką. W ciągu ostatnich 50 lat, wiele technologii oraz innowacji, takich jak np. mikroczip pokazano tutaj po raz pierwszy.

  Podczas targów stoisko IPS odwiedziło kilkaset osób, przedstawiciele firm branży elektronicznej z wielu krajów. Targi były dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz do zaprezentowania oferty usług EMS szerokiej grupie potencjalnych klientów. Jesteśmy przekonani, że to uczestnictwo w tak prestiżowej imprezie branżowej przyczyni się do budowania pozycji firmy na polskim i europejskim rynku oraz otworzy nowe perspektywy rozwoju i współpracy z partnerami w Europie jak i w Polsce – mówi Adam Siwiński, Wiceprezes Zarządu IPS.

  Uczestnictwo firmy w targach jest częścią programu dotacyjnego „Paszport do Eksportu” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

  Targi electronica 2014 w Monachium
  23 września 2014 r.

  Jedno z najważniejszych wydarzeń branży elektronicznej na świecie czyli targi electronica odbędą się po raz 50-ty w roku 2014. Od 1964 roku, electronica pokazywała najnowsze trendy w przyszłościowych technologiach, zapewniając rozbudowany i kompleksowy przegląd przemysłu branży elektronicznej. Od 11 do 14 listopada 2014, najważniejszymi z tematów będzie sektor automotive, systemy, oświetlenie oraz elektronika medyczna, jak i tematy związane z wydajnością i bezpieczeństwem energii.

  Historia sukcesu targów electronica zaczęła się 50 lat temu, w momencie powstania targów w Monachium (Messe München). Już w pierwszym roku hale targowe wypełniły się zwiedzającymi z Niemiec jak i całego świata. Stworzone z inicjatywy firm amerykańskich wydarzenie targowe wkrótce przekształciło się w jeden z najważniejszych eventów przemysłu branży elektronicznej. Bardziej niż którekolwiek inne targi, electronica zapewnia od dekad kompletny przegląd rynków, zawierający całą gamę gałęzi przemysłu elektronicznego, od komponentów, przez ich aplikacje oraz usługi związane z elektroniką. W ciągu ostatnich 50 lat, wiele technologii oraz innowacji, takich jak np. mikroczip pokazano tutaj po raz pierwszy.

  W jubileuszowym filmie znajdującym się pod linkiem pokazano rozwój świata elektroniki przez ostatnie pięć dekad film jubileuszowy.

  W tym roku, około 2700 wystawców z całego świata prezentują swoje produkty oraz usługi. W 2012, targi odwiedziło 73051 gości pochodzących z 79 krajów świata.

  Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali A3,numer 479.

  Booth A3.479

  Dalsza rozbudowa firmy
  4 czerwca 2014 r.

  InterPhone Service wybuduje dwa nowe obiekty o łącznej powierzchni 3000 m2 oraz rozbuduje pomieszczenia socjalne i pomocnicze o 400 m2.

  Inwestycja już się rozpoczęła, a jej celem jest powiększenie posiadanej powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Budowa ruszyła na początku maja, natomiast zakończenie planowane jest na listopad tego roku. - To bardzo ważny etap w rozwoju naszej firmy – mówi prezes zarządu Andrzej Talarek - Mamy nadzieję, iż ta rozbudowa to tylko pierwszy krok w kierunku kolejnych inwestycji. Jestem przekonany, że już w niedalekiej przyszłości uda się w pełni wykorzystać nową powierzchnię, rozwiązując jednocześnie problem właściwego wykorzystania posiadanych mocy produkcyjnych - dodaje prezes.

  Obecnie IPS prowadzi działalność produkcyjno-usługową w dziedzinie elektroniki konsumenckiej, telekomunikacji oraz sektorze usług EMS dla klientów krajowych i zagranicznych. Rozwiązania technologiczne InterPhone Service przeznaczone są dla wiodących firm telekomunikacyjnych w kraju.

  Siedziba producenta znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej SSE Euro-Park Mielec, w której do końca 2016 roku IPS ma zainwestować łącznie ponad 43 miliony złotych. Autorami projektu hali jest studio ASPI z Mielca.

  Interphone Service Sp. z o. o. - nowy budynek firmy Interphone Service Sp. z o. o. - nowy budynek firmy

  Targi National Electronics Week – NEC, Birmingham
  12 kwietnia 2014 r.

  Firma InterPhone Service wzięła udział w targach National Electronics Week (NEW) odbywających się w Birmingham w Anglii. Od 8 do 11 kwietnia 2014 r. mieliśmy przyjemność prezentować naszą ofertę w części targów dedykowanej produkcji oraz EMS.

  Targi NEW skupiają przemysł elektroniczny, tworząc wydarzenie, które zapewnia wystawcom nowe możliwości, udział w inicjatywach oraz wydarzeniach branżowych skupionych pod mocną w Wielkiej Brytanii marką targów, służącą do promocji produktów oraz usług. Odwiedzającym targi zapewniają rokrocznie bogaty wybór firm z Wielkiej Brytanii oraz z innych części świata reprezentujących branżę elektroniczną.

  Targi NEW odbywają się od 2008 roku, przez 6 lat stały się najważniejszym wydarzeniem w branży elektronicznej w Wielkiej Brytanii. Pierwsza impreza targowa pod nazwą NEW odbyła się w londyńskim centrum wystawienniczym przy Earls Court i trwała 3 dni. Od 2010 roku targi NEW odbywają się w Birmingham w Narodowym Centrum Wystawienniczym (National Exhibition Centre – NEC) – największym centrum wystawienniczo – targowym w Wielkiej Brytanii.

  Tegoroczna edycja targów NEW podzielona jest na cztery części – Projektowanie i Testy, Komponenty i Zasilanie, Produkcja i EMS oraz Oprogramowanie. Nasze stoisko znajdziecie Państwo w sekcji Produkcja i EMS – numer 448.


  Innowacyjne rozwiązania w technologii LTE
  16 stycznia 2014 r.

  W styczniu 2014 firma InterPhone Service wprowadziła na rynek innowacyjny zestaw do obioru Internetu w technologii LTE. Urządzenia korzystające z wyjątkowych i unikalnych rozwiązań technologicznych, znajdą się w ofercie Cyfrowego Polsatu i sieci Plus.

  Cyfrowy Polsat i Plus, jako jedyni na rynku, wprowadzają do oferty autorskie, nowoczesne rozwiązanie umożliwiające korzystanie z domowego Internetu LTE na wielu urządzeniach. O jego przewadze decyduje zewnętrzny modem LTE, który można zamontować w bardzo prosty sposób, używając istniejącej instalacji satelitarnej lub DVB-T.

  Nowe rozwiązanie, wyprodukowane specjalnie dla Cyfrowego Polsatu i Plusa, składa się ze specjalnego zewnętrznego modemu ODU-100 LTE – istotnie zwiększającego zasięg superszybkiego Internetu LTE i w konsekwencji zapewniającego jego lepszą jakość i szybkość – którego hermetyczna obudowa pozwala na pracę w trudnych warunkach (w deszczu, śniegu lub na mrozie) oraz współpracującego z nim klasycznego routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w Wi-Fi. Ta innowacyjna propozycja stanowi alternatywę dla Internetu stacjonarnego, jest więc szczególnie atrakcyjna dla mieszkańców domów jednorodzinnych i małych bloków oraz firm, w szczególności tam, gdzie nie ma infrastruktury kablowej lub równie dobrego zasięgu tradycyjnego Internetu mobilnego.

  Jak to działa?
  Urządzenie ODU-100 to modem LTE, który w bardzo prosty sposób można zamontować na zewnątrz budynku i podłączyć do istniejącej instalacji antenowej TV (satelitarnej lub naziemnej). Za pośrednictwem jednego kabla do wnętrza domu lub mieszkania przesyłany jest zarówno sygnał TV, jak i Internet LTE. Wewnętrzny router LTE IDU-100 służy natomiast do udostępnienia Internetu już wewnątrz lokalu. Posiada on Wi-Fi oraz 4 porty LAN. Można podłączyć do niego urządzenia zewnętrzne, takie jak dekoder telewizyjny czy komputer poprzez kabel Ethernet lub bezprzewodowo, za pośrednictwem Wi-Fi korzystać z Internetu na smartfonach, tabletach i laptopach.

  Co sprawia, że nasze rozwiązanie jest unikatowe w skali europejskiej?
  Targi Productronica w Monachium
  12 – 15 listopada 2013 r.

  Przedstawiciele naszej Spółki z prezesem Adamem Siwińskim brali udział w Targach Productronica w Monachium. Targi Productronica to światowa i wiodąca platforma biznesowa, która jest bezkonkurencyjna w swojej formie i ceniona na międzynarodowej arenie. Targi Productronica są ukierunkowane na kluczowe technologie i nowe trendy w technologiach elektronicznych, dzięki czemu zapewniają uczestnikom globalną orientację we wszystkich gałęziach przemysłu elektronicznego.

  Nasi przedstawiciele badali możliwości zakupu potrzebnych Spółce maszyn i urządzeń oraz prowadzili rozmowy o podjęciu współpracy kontraktowej z innymi firmami z krajów Unii Europejskiej.
  XX Konkurs - Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej
  8 listopada 2013 r.
  Interphone Service Sp. z o. o. - Statuetka - XX Konkurs - Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej
  Spółka Interphone Service Sp. z o.o. zajęła pierwsze miejsce na Podkarpaciu w kategorii firm zatrudniających od 50 - 250 osób, w XX Konkursie pod nazwą Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej, organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy.
  Celem Konkursu było dostosowanie istniejących warunków pracy do wymogów przewidzianych przepisami prawa, pozwalających na poprawę poziomu bezpieczeństwa pracy i stanu praworządności w stosunkach pracy.
  W dniu 8 listopada 2013 roku w siedzibie Marszała Województwa Podkarpackiego miała miejsce uroczystość wręczenia spółce Interphone Service Sp. z o.o. statuetki przyznanej za zajęcie pierwszego miejsca w tym Konkursie. Statuetkę odebrał z rąk Wojewódzkiego Inspektora Pracy i Zastępcy Marszałka Województwa Prezes Spółki, Pan Andrzej Talarek.
  Drugie miejsce w tej kategorii firm zajął Międzynarodowy Port Lotniczy w Jasionce, natomiast pierwsze miejsce w kategorii firm zatrudniających powyżej 250 osób zajęły Zakłady Lotnicze Sikorsky.
  Dodatkowym wyróżnieniem dla Spółki jest zaproszenie Prezesa do Zamku Królewskiego w Warszawie w dniu 27 listopada na uroczystość wręczenia wyróżnień i statuetek laureatom tego konkursu.